Formal Principal

/

Dr S L mangi

 
  • (1965-02.07.1973)



/

Dr A K Das

 
  • (02.07.1973 to Jan-1976)
  • (10.06.1978 to 30.11.1991)



/

Dr S.S. Ahuja

 
  • (Jan-1976 to 10.06.1978)


/

DR V.P. Jalili

 
  • (30.11.1991 to 29.03.2000)


/

Dr B.M. Shrivastava

 
  • (29.03.2000 to 31.08.2010)


/

Dr Subhash Garag

 
  • (31.08.2010 to 24.11.2014)
  • (26.04.2017 to 31.07.2017)


/

Dr deshraj jain

 
  • (25.04.2014 to 26.04.2017)
  • (01.08.2017 to till date)